Информация

 

 

Компанія ЗахідПромПак створена зовсім недавно - в 2012році. Початком для створення нашої компанії був запуск лінії по виробництву мяких контейнерів типу БІГ-БЕГ

На сьогодні, звертаючи увагу на великий попит наших партнерів і потенційних клієнтів, компанія збільшує обсяг виробництва .

Головною перевагою «Компанії ЗахідПромПак є надійність, стабільність і постійний розвиток. Наші партнери завжди можуть розраховувати на оперативну доставку замовлення і якість товару, на своєчасну оплату та комфортні умови співпраці. На підприємстві трудяться молоді, енергійні та амбіційні хлопці, що сприймають будь-яку трудність, як виклик, готові зробити все можливе для того, щоб партнер залишився задоволений.

 


На страницах  Компании Запад Пром Пак Вы можете купить Биг Бег  в городе Луцке или заказать Биг Бег почтой с доставкой по всей Украине. Чтобы купить Биг Бег в Луцке Вы можете обратиться к нам по адресу ул. Мамсурова, 16 или же связаться с нами по телефону  +38 (0332) 712568. Если Вы хотитекупить Биг Бег то у нас вы найдете Биг Беги для шрота,зерна, удобрений и т.д.